O mnie

Co mogę napisać o sobie?

Moją pasją są ludzie i ich emocje, częścią mojego życia jest fotografia.  Podejmując się współpracy z Wami zawsze mam świadomość tego jak wiele mi zawierzyliście. Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, pełen ulotnych momentów, radości, wzruszenia, to dzień długo oczekiwany, zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach i dlatego warto, naprawdę warto zdecydować się na współpracę z profesjonalistą, który nie pozwoli, by cokolwiek umknęło Waszej pamięci:)

Co mogę więc Wam zaoferować?
Zamknę w kadrach to, co dla Was ważne. Moje doświadczenie i sprzęt wysokiej klasy będą dla Was gwarancją udanych zdjęć. W trakcie przygotowań, ślubu i wesela staram się pracować w sposób jak najmniej przeszkadzający Wam i Waszym gościom, nie burząc naturalnego biegu wydarzeń. Nie ustawiam Was w trakcie błogosławieństwa, nie aranżuję różnych sytuacji po to, by mieć lepsze ujęcie. To jest Wasz dzień i macie prawo skupić się na sobie i na tym, co dzieje się wokół Was a nie na pozowaniu do zdjęć. Plener zaś to mieszanka dobrej zabawy, szczypty czułości i ogromu ciężkiej pracy:) Jestem otwarta na Wasze pomysły, a w przypadku gdy tych brakuje podsuwam swoje.

Fotografia ślubna to centrum mojej pracy, ale jeśli tylko macie ochotę  zapraszam na sesje rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, na reportaże z chrztu i innych ważnych dla Was uroczystości.

Ten blog z pewnością przybliży Wam styl mojej pracy, pozwoli przyjrzeć się większej ilości zrobionych przeze mnie zdjęć. Zapraszam do czytania, oglądania i komentowania:)

Joanna Pluta