Archiwalne tagi: fotografia ślubna lublin

A teraz pracuję nad zdjęciami Moniki i Tomasza…

Jutro wszystko skończę i moi Młodzi będą mogli cieszyć się zdjęciami:). Monika- przepiękna kobieta…  

Zobacz cały wpis »

Kazimierski plener Ani i Marcina.

Fenomenalni ludzie! Świetnie mi się z nimi współpracowało, za co bardzo im dziękuję:). Mam wiele szczęścia spotykając na swojej fotograficznej drodze właśnie takie osóbki. Poniżej kilkanaście zdjęć z ich pleneru.Sesję zaczęliśmy na lubelskiej starówce, by potem przenieść się do Kazimierza Dolnego:). Zapraszam.

Zobacz cały wpis »

Kasia & Przemek

Najciężej napisać coś o znajomych… Plener z Wami był prawdziwą przyjemnością:). Specjalne podziękowania i ukłony należą się zaś Przemkowi- za to, że swą nogę postawił w nie najczystszych zakamarkach Starego Miasta. I nawet zgodził się poczerwienieć wisząc do góry nogami na trzepaku:).

Zobacz cały wpis »

Monika & Riaan

Już za chwilę sezon ślubny popędzi tak szybko, że ciężko będzie mi znaleźć chwilę wolnego czasu. Korzystam więc z tego, że póki co bezstresowo, powolutku mijają mi dni i mam, zapewne jedną z ostatnich, okazję do uzupełnienia zaległości w uzupełnianiu wpisów. Poniżej zdjęcia Moniki i Riaana, których zapowiedź na blogu umieściłam jeszcze w listopadzie.

Zobacz cały wpis »

Dobrawa & Piotr

Właściwie można śmiało powiedzieć, że mam szczęście do bardzo fajnych Młodych Par:). Zapraszam na skrót z materiału Dobrawy i Piotra. Na początek nasze wspólnie ulubione ujęcie:

Zobacz cały wpis »

Iwonka & Piotr

Było już trochę zdjęć z pleneru tej pary, a teraz przyjemność mam zaprosić na szerooooki materiał reportażowy z dnia ich ślubu:). 

Zobacz cały wpis »

Zabezpieczony: Anetka & Marcin

Brak wypisu, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zobacz cały wpis »

Zapowiedź:)

Na plenerze było niesamowicie! Dziękuję:) Przymierzam się właśnie do umieszczenia na blogu obszernego materiału ze ślubu Iwonki i Piotra, a tymczasem chciałam podzielić moją radością z tych kilku poniższych zdjęć.  Lubię je:)

Zobacz cały wpis »

Iwonka&Piotr

Dziś możecie podejrzeć kilka zdjęć z pleneru niesamowitej pary:). To tylko zapowiedź- szerszy materiał już niedługo:)

Zobacz cały wpis »