Fotografia ślubna w objęciach Kazimierza Dolnego:)

Minęło już sporo czasu od sesji plenerowej Moniki i Adama, niesamowicie ciepłych i słonecznych ludzi. Zawsze kiedy mam okazję pracować z Takimi Parami Młodymi, fotografowanie staje się czystą przyjemnością. Z ich pleneru wybrałam kilka swoich ulubionych klatek:). W poście poniżej znajdziecie zaś obszerną relację z dnia ślubu Moniki i Adama. Zapraszam.

Zobacz cały wpis »

Monika & Adam

… i jeszcze rzut okiem na reportaż ślubny:).

Zobacz cały wpis »

Plener ślubny nad lubelskim zalewem-porannie:)

Godzina 3:30 rano-  budzik niemiłosiernie dzwoni oznajmiając mi, że pora wstawać. Fotograf ślubny nie ma łatwo, ale wie, że jak już uda mu się zsunąć z łóżka i dotrzeć na wyznaczone miejsce to poranne światło zrekompensuje te kilka godzin niedospania:).  Zdjęcia wychodzą magicznie, więc chyba warto. Poniżej jedno ujęcie z ostatniego pleneru, jaki miałam okazję zrobić

1 komentarz

Emilka i Rafał

Zobacz cały wpis »

1 komentarz

Monika & Tomasz

Czasami nie trzeba wyszukanych miejsc, szalonych póz i dodatków do sesji plenerowej, by w kadrach zamknąć klasyczne piękno, bliskość zakochanych w sobie ludzi. Czasami wystarczy wstać bardzo rano, zatuszować oznaki niewyspania, by potem móc dobudzać się na pomoście przytulając się do męża/żony:).

Bardzo lubię plenerowe szaleństwa, ale lubię też plenerowy spokój:). Najważniejsze jest przecież to, by na zdjęciach widać było ludzi takich, jakimi są:)). Zapraszam na plener Moniki i Tomasza.

Zobacz cały wpis »

brak komentarze(y)