Kategorie archiwum: Ceremonia

Monika & Tomasz

Czasami nie trzeba wyszukanych miejsc, szalonych póz i dodatków do sesji plenerowej, by w kadrach zamknąć klasyczne piękno, bliskość zakochanych w sobie ludzi. Czasami wystarczy wstać bardzo rano, zatuszować oznaki niewyspania, by potem móc dobudzać się na pomoście przytulając się do męża/żony:). Bardzo lubię plenerowe szaleństwa, ale lubię też plenerowy spokój:). Najważniejsze jest przecież to,...

Zobacz cały wpis »

Marta & Krystian

Kazimierskie plenery w tym sezonie ślubnym zrobiły istną furorę:). Na moją ulubioną plażę nad Wisłą dali się zabrać także Marta z Krystianem.  W galerii  poniżej znajdziecie kilkanaście zdjęć z naszej plenerowej współpracy, ale najpierw  duużo zdjęć reportażowych. Świetne wesele w Marzannie!

Zobacz cały wpis »

Monika & Riaan

Już za chwilę sezon ślubny popędzi tak szybko, że ciężko będzie mi znaleźć chwilę wolnego czasu. Korzystam więc z tego, że póki co bezstresowo, powolutku mijają mi dni i mam, zapewne jedną z ostatnich, okazję do uzupełnienia zaległości w uzupełnianiu wpisów. Poniżej zdjęcia Moniki i Riaana, których zapowiedź na blogu umieściłam jeszcze w listopadzie.

Zobacz cały wpis »

Dobrawa & Piotr

Właściwie można śmiało powiedzieć, że mam szczęście do bardzo fajnych Młodych Par:). Zapraszam na skrót z materiału Dobrawy i Piotra. Na początek nasze wspólnie ulubione ujęcie:

Zobacz cały wpis »

Iwonka & Piotr

Było już trochę zdjęć z pleneru tej pary, a teraz przyjemność mam zaprosić na szerooooki materiał reportażowy z dnia ich ślubu:). 

Zobacz cały wpis »

Zabezpieczony: Anetka & Marcin

Brak wypisu, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zobacz cały wpis »

Ania&Marcin

Zobacz cały wpis »

Edytka & Bartosz

Zobacz cały wpis »

Ania & Maciej :)

Zobacz cały wpis »